IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rytuał

Go down 
AutorWiadomość
Tano
Administrator
Tano

Liczba postów : 151
Data przyłączenia : 12/01/2013

Moja Postać
Rasa: Yukanin
Wiek postaci: 17lat
Ranga:

Rytuał   Empty
PisanieTemat: Rytuał    Rytuał   Icon_minitimePon Sty 14, 2013 6:48 pm

Kontrola Ciała
Rytuał   5wpv
Kontrola Ciała to podstawowa zdolność każdego rytualisty. Dzięki niej można przejąć we władanie ciało przeciwnika. Lecz inaczej niż w Magii Umysłu, nie polega to na kontroli psychiki celu, lecz sterowanie jego ciałem. Magia wykorzystywana jest głównie na istotach martwych, kontrola żywego ciała jest niezwykle trudna i opanować ją mogą jedynie najpotężniejsi magowie. Kontrola Ciała nazywana jest ciemną stroną lalkarstwa, a czasem i nekromancją.
Jedynie Demony mogą opanować poziom Arcymistrzowski i Legendarny • Podstawowy - z trudnością przychodzi Ci kontrola chociażby kończyny celu, możesz wywołać u niej tiki lub skurcze pojedynczych mięśni. Potrafisz poruszyć pojedynczą kończyną martwego celu.
 • Zaawansowany - coraz łatwiej jest Ci zablokować mięsień kończyny istoty żywej, Coraz sprawniej kontrolujesz istoty zmarłe, jesteś w stanie nimi manipulować i wykonywać proste ruchy. Twoja magia skupia się jedynie na 1 ciele.
 • Doświadczony - w dalszym ciągu nie potrafisz dobrze kontrolować ciała istoty żywej, manipulowanie choćby jedną kończyną sprawia Ci problem. Istoty martwe kontrolujesz bezproblemowo wykonując nimi trudniejsze, bardziej skomplikowane ruchy czy ataki. Twoja magia skupia się na 2 celach(martwych).
 • Mistrz - potrafisz przejąć kontrolę nad kończyną żywej istoty. Twoje zdolności w kontroli zmarłych wzrosły gwałtownie, potrafisz kontrolować nawet kilka ciał na raz. Twoja magia skupia się na 3 celach(martwych).
 • Arcymistrz - z dużymi trudnościami potrafisz poruszać ciałem żywej istoty, jednak idzie Ci to znacznie sprawniej. Kontrola martwych ciał jest dla Ciebie drobnostką. Twoja magia skupia się na 5 celach(martwych).
 • Legenda - wreszcie uzyskałeś szczyt magii, jesteś w stanie kontrolować ciało istoty żywej, natomiast z ciał martwych jesteś w stanie stworzyć sobie oddział. Twoja magia skupia się na 8 celach.
  Wymaga specjalnego treningu oraz zgody administracji - - Kontrolowane martwe ciała nie posiadają zdolności takich jak za życia. Ich siła zależy od opanowanego poziomu.Lalkarstwo
Rytuał   Lxnc
Lalkarstwo - za jej pomocą rytualiści tworzą sztuczne istoty, które obdarzają życiem lub, w rzadkich przypadkach, częścią własnej duszy. Te obdarzone duszą, zyskują rozum, zdolność mówienia a nawet uczucia, są to jednak przypadki niezmiernie rzadkie, można by powiedzieć, że unikalne. Pozostałe to tylko mniej lub bardziej skomplikowane maszyny całkowicie oddane swemu stwórcy, stworzone do pomocy w życiu czy też walki. Lalkarz podczas wykorzystywania swoich tworów, jest całkowicie skupiony na ich ruchach i nie możliwe jest by wykonywał inne czynności.
Jedynie Demony mogą opanować poziom Arcymistrzowski i Legendarny • Podstawowy - stworzone przez Ciebie lalki są słabe i łatwo jest zniszczyć. Najczęściej wyglądają jak pluszaki czy zabawki, lecz nie jest to reguła. Standardem jest natomiast ich niewielki rozmiar. Potrafisz kontrolować tylko 1 lalkę na raz.
 • Zaawansowany - możesz tworzyć lalki z wytrzymalszych materiałów, dorównujące ludziom wielkością czy wyglądem. Takie lalki są znacznie silniejsze i posiadają większe zdolności bojowe. Potrafisz kontrolować tylko 1 lalkę na raz.
 • Doświadczony - osiągnąłeś wyższy stopień wtajemniczenia, Twoje lalki są silniejsze i wytrzymalsze, a ich kontrola łatwiejsza. Potrafisz kontrolować 2 lalki na raz.
 • Mistrz - konstrukty stworzone przez ciebie są silną bronią którą trudno zniszczyć. Prócz ogromnej siły, która przewyższa znacznie siłę stwórcy, lalki te posiadają rozmaite ulepszenia jak wysuwane ostrza czy broń palną będąca częścią ich ciała. Zdarzają się również przypadki lalek, z wszelakimi generatorami elektrycznymi, które potrafią być bardzo niebezpieczne. Potrafisz kontrolować 2 lalki na raz.
 • Arcymistrz - lalki stworzone przez arcymistrzów sieją prawdziwą zagładę. Niezwykle wytrzymałe, stalowe czy też kamienne monstra potrafią zmieść z powierzchni ziemi nawet najsilniejszego przeciwnika. Dzięki wielkiej sile i wytrzymałości mogą dorównywać Doświadczonym użytkownikom Furii. Potrafisz kontrolować 3 lalki na raz.
 • Legenda - stałeś się największym mistrzem lalkarstwa jakiego widział świat. Twoje lalki są niezwykle potężne, wyposażone w potężne "urozmaicenia". Dzięki wielkiej sile i wytrzymałości  wyprodukowane przez Ciebie lalki mogą dorównywać Mistrzom Furii. Potrafisz kontrolować aż 5 lalek na raz.
  Wymaga specjalnego treningu oraz zgody administracji.


Powrót do góry Go down
 
Rytuał
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Regulamin :: Księga Wiedzy :: Magia-
Skocz do: