IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 NPC/Bohaterowie

Go down 
AutorWiadomość
Tano
Administrator
Tano

Liczba postów : 151
Data przyłączenia : 12/01/2013

Moja Postać
Rasa: Yukanin
Wiek postaci: 17lat
Ranga:

NPC/Bohaterowie    Empty
PisanieTemat: NPC/Bohaterowie    NPC/Bohaterowie    Icon_minitimePon Lut 04, 2013 9:01 pm

Wielcy bohaterowie/Znamienite postacie


Jikken Hattare
NPC/Bohaterowie    20h6mhv
Legendarny wojownik, wielki przywódca rasy Upadłych. Zasłynął jako stwórca Upadłych i zarazem pogromca wszelakich ras, szczególnie zacięty na te niemagiczne. Eksperymentował nad zyskaniem niewyobrażalnej siły, a nawet i nieśmiertelności. Zapisał się na kartach historii jako jeden z najpotężniejszych wojowników wszech czasów. Do dziś uznaje się go za ogromnego geniusza oraz stwórcę niezliczonej ilości technik. Jikken łączył w sobie wrodzone zdolności prawdziwego wojownika i umysł bystrego naukowca, właśnie to połączenie sprawiło, że jego magia uznawana jest za najbardziej destrukcyjną. Jedna z legend głosi, że to właśnie Jikken pokonał w walce walecznego Atarashiego, uznawanego za największego wojownika pierwszej ery. Marzeniem Hattare od początku jego istnienia było przejęcie władzy we wszystkich wymiarach. Uważa się, że Wielka Wojna Yukańska była planem zrealizowanym przez legendarnego Upadłego. Po wygranej Ryodanu i ostatecznym przezwyciężeniu Yukanów słuch o Jikkenie zaginął, pomimo licznych wypraw nie udało się stwierdzić, czy wojownik przetrwał, czy może zginął w czasie walki.
Status - prawdopodobnie martwy


Atarashi Keiken
NPC/Bohaterowie    Npc3_zps85e4bbec
Wielki bohater w czasie pierwszej ery, generał armii Ryodanu. Według legendy już jako niemowlę dysponował siłą zdolną do pokonania całego oddziału wyszkolonych wojowników. Został zabity w Wielkiej Yukańskiej Wojnie, prawdopodobnie przez samego Jikkena Hattare. Po śmierci został przyzwany jako dusza znajdująca się wewnątrz miecza Seishin. Po setkach lat służby jako miecz wydostał się z niego wraz ze śmiercią posiadacza oręża. Jako jedna postać w całej historii po śmierci odzyskał życie. Czyn ten uważa się za łaskę bogów. Za dzielną służbę i lojalność wobec Ayoru i Yoru, odzyskał z powrotem ciało. Dokładnie nie wiadomo z jakiej rasy pochodzi, jest wielce prawdopodobne, że w jego rodzinie powstawały związki między przedstawicielami różnych ras. Co sprawiło, że Atarashi jest uznawany za istotę multi-rasową, co wyjaśniło by jego ogromną moc. Według mitów Atarashi czeka na wojnę, by ponownie móc zasłynąć jako wielki wojownik i wódz.
Status - martwy


Idain Manate
NPC/Bohaterowie    Npc2_zps1d9b0eb4
Najmłodszy z bohaterów, ujawniający się dopiero na początku drugiej ery. Idain został uznany za największego wojownika oraz mistrza każdej dziedziny magii. Choć zasłynął z doskonałego posługiwania się każdą dziedziną magii, preferował korzystanie z kontroli Siły. Po zaledwie kilkudziesięciu latach ciągle wzrastającej sławy, Idain zniknął z historii wymiarów w nieznanych nikomu warunkach. Jedni twierdzą, że zabiła go własna energia, której nie był w stanie kontrolować. Inni, że przełamał granicę pomiędzy życiem a śmiercią i z obawy przed swoją potężną mocą, schował się z dala od wszelakich istot do Przedsionka. Bez różnicy na podawaną wersję jedno jest pewne: swoją ogromną potęgą dorównał tak wielkim bohaterom jak Atarashi czy nawet Jikken, zapisując się w historii jako jeden z najpotężniejszych wojowników.
Status - nieznany


Taradachi Hirumanai - Król Chaosu
NPC/Bohaterowie    287iyxv
Taradachi większości znany jako Wielki Król Chaosu, jest obecnym przywódcą wymiaru demonów i głową ogromnej i potężnej rodziny Hirumanai. Ród Taradachiego zasłynął już na początku pierwszej ery, gdzie dzięki niesłychanej inteligencji oraz mistrzostwu w strategii stali się bezpośrednimi podwładnymi bogów, w szczególności zaskarbili sobie przychylność Ayoru, który ponoć niejednokrotnie spotykał się z nimi osobiście. Podczas Wielkiej Wojny Yukańskiej pokazali się jako doskonali dowódcy, dowodząc sporymi oddziałami. Niestety, ród Hirumanai cierpi na dość specyficzną chorobę. Otóż każdy jego członek rodzi się z białymi jak śnieg włosami i z krwistymi oczyma. W wyniku choroby ich przeciętna długość życia wynosi jedynie 500lat, co dla demona, jest bardzo młodym wiekiem. Choroba jest nieuleczalna, co doprowadziło króla do szaleństwa. Taradachi z całego serca nie cierpi mieszkańców Ładu, a w szczególności rodziny królewskiej, która jest w posiadaniu artefaktu zdolnego go wyleczyć. Niestety nawet po podpisaniu sojuszu w czasie Wielkiej Wojny Yukańskiej, wymiary nadal ze sobą konkurują i żywią do siebie ogromną niechęć.
Status - żywy


Władca Demonów - Hirumanai
NPC/Bohaterowie    2zqyb81
Legendarna postać wśród legend wymiaru Chaosu. Najprawdopodobniej pierwszy demon, oraz protoplasta rodu królewskiego Hirumanai. Zasłynął z ogromnej siły, ponoć był w stanie podnieść legendarne ostrze Fartras'a, co prawda nabawił się wówczas przepukliny. Podczas bitew jego siła woli, wręcz niemożliwa do zbicia, zwiększała morale każdemu walczącemu wojownikowi. W bardzo krótkim czasie uzyskał tytuł Władcy Demonów, stając się tym samym pierwszym Królem Chaosu. Jest to całkowicie nieprzewidywane osiągnięcie, bowiem wojownik wychował się na ulicy, nie znając swoich rodziców, ba!, nawet nie znał swojego prawdziwego imienia czy nazwiska. Biorąc udział w licznych bójkach, wyrobił sobie tytuł Hirumanai, czyli osoby dzikiej, nieposkromionej. Od tego dnia przydomek traktował jako imię. Władca Demonów, praktycznie od urodzenia był osobą egoistyczną, bezwzględną, gotową zabić najbliższych byleby zdobyć uwielbienie i chwałę.
Status - martwy


Vanill Midori - Królowa Ładu
NPC/Bohaterowie    2jc5yyf
Głowa rodziny Midori, królowa wymiaru Ładu, nazywana "Najłaskawszą Królową Ładu". Vanill kontynuuje prastarą tradycję rodu Midori, mówiącej o przekazywaniu władzy potomkowi żeńskiemu. Królowa w przeciwieństwie do władcy Chaosu, jest osobą szczerą, przyjazną i uprzejmą. Jej najbardziej widoczną cechą jest cierpliwość; Vanill nie wyznaje karania, uważa, że nawet największy bandyta zasługuje na wyrozumiałość, że z taką istotą należy porozmawiać, wysłuchać i ostatecznie pomóc. Ryodan jest jednak innego zdania, a że to on sprawuje ochronę w wymiarze, decyduje o karaniu złoczyńców. Królowa pochodzi z bardzo starego rodu, który został obdarzony łaską Yoru. W obecnych czasach rodzina Midori uznawana jest za istoty stworzone z czystego dobra, nie znające zła i rozpaczy. Dzięki temu Vanill zyskała uwielbienie ludu, który głęboko kocha swoją królową i jej rodzinę.
Status - żywa

Powrót do góry Go down
 
NPC/Bohaterowie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Regulamin :: Księga Wiedzy-
Skocz do: