IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Siła

Go down 
AutorWiadomość
Tano
Administrator
Tano

Liczba postów : 151
Data przyłączenia : 12/01/2013

Moja Postać
Rasa: Yukanin
Wiek postaci: 17lat
Ranga:

Siła      Empty
PisanieTemat: Siła    Siła      Icon_minitimeSob Lut 02, 2013 10:03 pm

Furia
Siła      43hq
Furia, czyli natychmiastowe wyzwolenie ogromnej ilości silnych emocji. Nie musi to być gniew czy też nienawiść, może to być również strach; wówczas ciało użytkownika pokrywa się skupioną aurą, zwiększa się wtedy siła, wytrzymałość i szybkość. Mówi się, że Furia jest ciemną stroną magi Siły. Najlepszym sposobem na rozwój tej umiejętności jest chęć zemsty. Z reguły posiadaczami magii Furii są istoty, które wiele przeżyły w życiu, straciły przyjaciół czy krewnych. Furia nazywana jest magią Yang, czy nawet czarną magią, czyli całkowitym przeciwieństwem Ujarzmienia.
Jedynie Yukanie i Tortunga mogą opanować poziom Arcymistrzowski i Legendarny • Podstawowy - Twoja aura staje się silniejsza, a emocje przeradzają się w siłę. Jesteś nieco potężniejszy, bardziej odporny na ataki fizyczne jak i psychiczne. Złość przeradza się w siłę, zwiększając Twoją potęgę.
 • Zaawansowany - pod wpływem furii stajesz się znacznie potężniejszy. Aura znacznie się uwidacznia. Powiększają się wszystkie mięśnie. Odporność na obrażenia fizyczne zostaje zwiększona, wzrasta również spryt oraz zręczność.
 • Doświadczony - posiadasz już spore doświadczenie w dziedzinie kontroli furii, stajesz się zdecydowanie potężniejszy i szybszy. Mięśnie znacząco się uwidaczniają, ukazując Twoją potęgę. Emocje zapewniają Ci coraz większą moc, czyniąc z Ciebie prawdziwą bestię.
 • Mistrz - Twoja siła płynie prosto z twojej nienawiści i gniewu, wówczas Twoja potęga rośnie. Stajesz się całkowicie nową, odmienną osobą, Twój wzrok staje się zimny. Wyraźnie powiększają się twoje mięśnie. Uczucie bólu odczuwane jest z opóźnieniem. Jesteś prawdziwym mistrzem tej dziedziny.
 • Arcymistrz - moc znacznie wzrasta, a Twoja furia jest odczuwalna w powietrzu. Ból odczuwany jest nieco wolniej niż w przypadku poziomu mistrzowskiego. Nie zmieniasz się zbytnio zewnętrznie, mięśnie nieco się powiększają dokładnie formując na ciele. Twój wzrok wydaje się świecić, można wręcz wyczytać z niego targające Tobą emocje.
 • Legenda - Jesteś bohaterem prosto z mitów i legend, podczas użytkowania furii stajesz się istną maszyną do zabijania, nie znasz strachu, ból wzmacnia Twoją siłę, nie jesteś jednak nieśmiertelny i przyjęcie zbyt dużej ilości ciosów może doprowadzić do śmierci. Energia płynie prosto z Twoich emocji, z serca. Wręcz buchasz negatywną energią, poczuciem gniewu i nienawiści, a nawet smutku, czym jesteś w stanie przerazić nawet najdzielniejszych wojowników.
  Wymaga specjalnego treningu oraz zgody administracji - Furia umożliwia całkowite blokowanie magii umysłu oraz przekleństw, pod warunkiem, że przewyższamy oponeta o 1poziom potęgi. np. posiadając Furię na poziomie zaawansowanym, jesteśmy niewrażliwi na przekleństwa przeciwnika na poziomie podstawowym.
Ujarzmienia
Siła      O73b
Podobnie co i furia wymaga wyzwolenia silnych emocji, początkowo Ujarzmienie bardo przypomina podstawę furii. Opanowanie tego trybu wymaga ogromnej siły woli. By w pełni kontrolować Ujarzmienie należy zapanować nad emocjami; tylko wtedy można wyzwolić swoją prawdziwą energię. Siła, wytrzymałość, szybkość i energia niemalże dorównują Furii. Ujarzmienie uważa się za jasną stronę magii siły. Magia ta powstała w czasie Wielkiej Yukańskiej Wojny, jako przeciwieństwo Furii. Ujarzmienie nazywana jest magią Yin, a nawet białą magią. • [b]Podstawowy - stajesz się znacznie silniejszy, a poziom mocy przypomina pierwsze stadium furii, jesteś jedynie minimalnie słabszy. Ciało oplata ledwo widoczna złota aura, mięśnie stają się znacznie bardziej uwidocznione.
 • Zaawansowany - potęga znacząco wzrasta. Umięśnienie staje się nieco większe, Twoja siła płynie wprost z Twojej energii życiowej, a nie siły fizycznej. Aura się powiększa pokrywając dokładnie całe ciało, kolor staje się zdecydowanie bardziej wyraźny. W dalszym ciągu jesteś nieco słabszy od posiadacza drugiego stadium Furii.
 • Doświadczony - widać znaczącą poprawę, duży wzrost siły fizycznej jak i zręczności. Emanuje od Ciebie potężna energia, aura stale wzrasta, ukazując swoją siłę. Twoje intencje są czyste, niesplamione złem. Różnica siłowa pomiędzy Furią a Ujarzmieniem na tym poziomie jest niezwykle mała.
 • Mistrz - już na pierwszy rzut oka widać, że jesteś mistrzem tej dziedziny. Zmieniasz się nie do poznania, emanujesz pewnością siebie. Ból odczuwasz z większym opóźnieniem. Aura staje się promieniście złota. Tryb ten bardzo ciężko jest podtrzymać, należy wykazać się olimpijskim spokojem, dobrymi intencjami. W dalszym ciągu Furia ma nad Tobą przewagę.
 • Arcymistrz - jesteś książkowym przykładem wielkiej potęgi, Twoje mięśnie zostają uwidocznione, stajesz się znacznie potężniejszy, szybszy i wytrzymalszy. Zwiększają się również Twoje zdolności bojowe, szybciej analizujesz sytuację, błyskawicznie reagując na zadawane ataki.
 • Legenda  - Twoje czyny są dosłownie legendarne, od razu pokazujesz, że jesteś przykładem istoty, która osiągnęła najwyższy poziom magii Ujarzmienia. Niestety ostatecznie nie dorównujesz Legendarnemu poziomowi Furii, nienawiść ma przewagę nad pokojem.
  [center]Wymaga specjalnego treningu oraz zgody administracji - Tryb Ujarzmienia umożliwia całkowite blokowanie magii umysłu oraz przekleństw, pod warunkiem, że przewyższamy oponeta o 1poziom potęgi. np. posiadając Ujarzmienie na poziomie zaawansowanym, jesteśmy niewrażliwi na ataki psychiczne i przekleństwa przeciwnika na poziomie podstawowym - Należy pamiętać, że kontrolowanie UjarzmieniaPowrót do góry Go down
 
Siła
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Regulamin :: Księga Wiedzy :: Magia-
Skocz do: