IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Wymiar Chaosu

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Latająca twierdza Herker

Latająca twierdza HerkerMetalowa stolica chaosu, bezustannie zmieniająca swoje położenie. Jej istnienie wykracza poza istnienie wymiaru Chaosu. W dawnych czasach unosiła się w samym Przedsionku. Teraz stała się domem większości demonicznych istot. W twierdzy znajduje się pałac, gdzie mieszka sam Król Ciemności.
77Błękitny plac ...
Nie Gru 22, 2013 6:49 pm
Tano Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Bór zagłady

Bór zagładyWieczne mroczne lasy istniejące od zawsze. W puszczy znajdują się żywe, czarne drzewa patrolujące każdy zakamarek. Bawią się one naiwnością wędrowców, torując im drogę w taki sposób, by coraz to bardziej zagłębiali się w czeluście boru. Tam spotyka ich niechybna śmierć. Jedynie mądrzy mieszkańcy świata chaosu potrafią przedrzeć się przez las, przypadkiem się nie gubiąc.
44Wilcze skały
Wto Kwi 22, 2014 11:52 am
Tano Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Bagna umrzyków

Bagna umrzykówOgromne połacie przeklętych moczar. Pochłonęły już życia tysięcy istot wszelakich ras. Tereny omijana okrągłym łukiem przez wielu podróżników, a Ci którzy zaryzykowali przeprawę prze nie zaginęły na zawsze. Stare Demony twierdzą, że to za sprawą złych duchów, które do dziś dzień władają owym trzęsawiskiem.
33Kuźnia Kyurii
Wto Kwi 22, 2014 11:44 am
Tano Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Potok lawy

Potok lawyWielka rzeka lawy oświetlająca nawet najmroczniejsze noce. Potok ten nie posiada ni źródła ni ujścia. Piekielna substancja jest w stanie przepalić nawet najwytrzymalsze przedmioty. Mówi się, że istnieje ona od zawsze. Najstarsze demony opowiadają legendy o ogromnym skarbie i ukrytych artefaktach, znajdujących się w grocie pod rzeką. Czekają one po dziś dzień na osobę zdolną przetrwać diaboliczny ogień.
44Wysepka ...
Wto Kwi 22, 2014 11:39 am
Tano Zobacz ostatni post
Wymiar Chaosu Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane