IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Wymiar Ładu

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Miasto Vanillia

Miasto VanilliaWielkie miasto z niezliczoną liczbą różnego rodzaju budynków, przez centrum którego płynie rzeka. Miejsce noclegu, zaopatrzenia, rozrywki i (prawie) wszystkiego, czego dusza zapragnie. Stolica ładu słynie ze swego powiązania z naturą, natomiast mieszkańcy uznawani są za najbardziej pomocnych ze wszystkich wymiarów. W centrum miasta znajduje się pałac rodziny królewskiej.
1212- w budowie -
Sob Sie 09, 2014 12:46 pm
Shion Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Puszcze Yoru

Puszcze YoruGigantyczne lasy okalające cały Wymiar Ładu. Żyją tu zwierzęta tak nietypowe, że wykraczają one poza wyobraźnię. Według starej legendy bogini piękna, Yoru, utworzyła to miejsce, a niektórzy ciekawscy podróżnicy odpowiadają o spotkaniu z ową pięknością.
44Polana Życia
Czw Lip 18, 2013 8:25 pm
Tano Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Złote pustynie

Złote pustynieTereny, których nie sposób zbadać. Liczą sobie setki kilometrów. Wysoka temperatura w ciągu dnia, a bardzo niska w ciągu nocy, czyni z tego miejsca totalne odludzie. Nawet najstarsi mieszkańcy nie zapuszczają się do centrum pustyni. Według starej legendy pośrodku złocistego pustkowia znajduje się pradawne miasto, a raczej to co z niego pozostało.
44Tajemnicza oaza...
Nie Gru 22, 2013 6:29 pm
Tano Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Góry diamentowego pyłu

Góry diamentowego pyłuPiękne strzeliste góry, które okrążone są licznymi lasami i zbiornikami wodnymi. To idealne miejsce dla artystów i istot szukających wytchnienia. Tereny te przyciągają również istoty pragnące zysku, bowiem góry obfitują w liczne diamentowe żyły. Skarb mieszczący się w każdym kawałku skały ma ogromną wartość, a doskonałe diamentowe wyroby przetrwają tysiące lat.
55Ścieżka na przeł...
Wto Cze 04, 2013 6:05 pm
Zetiri Zobacz ostatni post
Wymiar Ładu Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane