Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomysł na aktualizację - ankieta

Go down 

Co sądzicie o szkole magii?
Tak!
Pomysł na aktualizację - ankieta Vote_lcap286%Pomysł na aktualizację - ankieta Vote_rcap2
 86% [ 6 ]
Nie!
Pomysł na aktualizację - ankieta Vote_lcap20%Pomysł na aktualizację - ankieta Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Nie wiem...
Pomysł na aktualizację - ankieta Vote_lcap20%Pomysł na aktualizację - ankieta Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Wolę być wolnym strzelcem!
Pomysł na aktualizację - ankieta Vote_lcap214%Pomysł na aktualizację - ankieta Vote_rcap2
 14% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 7
 
Poll closed

AutorWiadomość
Tano
Administrator
Tano


Liczba postów : 151
Data przyłączenia : 12/01/2013

Moja Postać
Rasa: Yukanin
Wiek postaci: 17lat
Ranga:

Pomysł na aktualizację - ankieta Empty
PisanieTemat: Pomysł na aktualizację - ankieta   Pomysł na aktualizację - ankieta Icon_minitimeSob Lut 08, 2014 12:49 pm

Zastanawiam się nad wprowadzeniem szkoły magii. Akademia mieściła by się najprawdopodobniej w świecie ludzi, ukryta pod magiczną barierą z dala od niemagicznych istot.
W szkole moglibyśmy uczyć się poszczególnych rodzajów magii, brać udział w zespołowych zadaniach czy wyruszać na poszukiwanie rzadkich roślin/zwierząt czy nawet artefaktów.
Przewidziałem następujące rangi:
Adept I stopnia - istota, która dopiero co zapisała się do szkoły. Posiada jedynie magie na poziomie podstawowym.
Adept II stopnia - uczeń, który opanował jedną z magii na poziom zaawansowany - automatycznie zyskuje tą rangę
Adept III stopnia - uczeń, który opanował jedną z magii na poziom doświadczony - tak jak wyżej, automatycznie zyskuje tą rangę
Mistrz - po uzyskaniu stopnia mistrzowskiego w danej magii. Wówczas mamy przyznawanych własnych uczniów, których musimy trenować, wyznaczać zadania, czy wspólnie wykonywać "jakieś" prace
Arcymistrz - po uzyskaniu stopnia arcymistrzowskiego w danej magii. Arcymistrz to członek rady decydującej o przyszłości szkoły. Kontroluje mistrzów.
Powrót do góry Go down
Tano
Administrator
Tano


Liczba postów : 151
Data przyłączenia : 12/01/2013

Moja Postać
Rasa: Yukanin
Wiek postaci: 17lat
Ranga:

Pomysł na aktualizację - ankieta Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł na aktualizację - ankieta   Pomysł na aktualizację - ankieta Icon_minitimeWto Lut 11, 2014 4:19 pm

Pomysł zdecydowanie zwyciężył Wink Mam nadzieję, że będzie wielu chętnych do magicznej szkoły. W najbliższy weekend zostanie wprowadzony w życie.
Powrót do góry Go down
 
Pomysł na aktualizację - ankieta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off-top :: Pogaduszki-
Skocz do: