Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Aria Umari

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Aria Umari

Aria Umari


Liczba postów : 10
Data przyłączenia : 11/09/2013
Wiek : 29

Moja Postać
Rasa: Podróżniczka
Wiek postaci: 105lat
Ranga: Adept 4oddziału

Aria Umari Empty
PisanieTemat: Aria Umari   Aria Umari Icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 4:42 pm

Imię: Aria

Nazwisko: Umari

Wiek: 105 lat, przestała się starzeć po 20 rokiem życia,a kolejne lata lecą jej powoli i starzenie nie jest aż tak bardzo widoczne.

Rasa: Podróżnicy

Charakter:Jest miła i otwartą dziewczyną. Bardzo często jest uśmiechnięta i wesoła, dlatego też dość często rozmawia z wszystkimi ludźmi nawet tymi obcymi. Bardzo rzadko miewa „gorsze” dni, dlatego jeżeli będzie ona miała taki dzień jest to od razu zauważalne ponieważ dziewczyna siedzi w ciszy, nie odzywa się i na jej ustach jest smutek. Jest otwarta na wszelką nową przyjaźń z innymi ludźmi, nie zawsze zaczyna pierwsza rozmowie, ale kiedy ktoś do niej zagada chętnie będzie kontynuowała rozmowę. Nie potrafi odmówić drugiej osobie w potrzebie i zawsze pomaga innym, lecz mówią ,że jeżeli ma się miękkie serce trzeba mieć twardą…twarde tyły . Nie należy do "standardowych" dziewczyn, które uwielbiają robić zakupy godzinami, robić fryzury czy paznokcie, Haru woli walczyć. Tak ona uwielbia walczyć w każdej możliwej chwili. Również trenuje by ciągle mieć dobrą kondycje.
Jednak kiedy przychodzi czas spotkania z nieznajomą jej osobą jest zamknięta i tajemnicza, nie otwiera się przypadkowej osobie musi mieć spore zaufanie do takiej osoby i mieć pewność, że nic nie zrobi jej. Pyta się o konkretne rzeczy nie owija nic w bawełnę, często trzyma się na bezpieczną odległość by w ostateczności uciec w bezpieczne miejsce.

Wygląd: Czy wygląd jest aż ważny  ? No dobra skoro już pytasz to Jezu, dziewczyna jak dziewczyna *masuje skronie* dobra od początku. Haru ma krótkie brązowe włosy nie, czekaj krótkie włosy ma z przodu, a grzywka wchodzi jej w jej oczy a te z przodu są dłuższe tak na pewno tak jest, owe włosy sięgają jej do łopatek,ale w miarę często włosy wiąże w koński ogon. A co do twarzy ma raczej okrągłą buźkę, co tu jeszcze hmm o wiem ma ciemne oczy w kolorze brązu , mały nosek i bardzo ponętne usta. Starczy ? Nie ? No fakt w sumie jest tego mało co tam może być, ej nie ! Biustu ci nie powiem jaki ma bo jeszcze ten kto to przeczyta okaże się zboczeńcem. No dobra to co innego, ma raczej drobną budowę ciała, na oko ma jakieś 165 centymetrów wzrostu i z 60 kilo. To dużo ci powiedziałam, ale w sumie można powiedzieć coś ..nie czekaj napisać, chociaż to i tak na jedno wychodzi co nie ? Fakt biust na spory, jednak swoje ładne ciało zakrywa najczęściej nosi płaszcz ciemnego koloru nie czarny, ale ciemnego brązu. I co ? Pomyślałeś, że jest naga pod spodem ? Ty zboczeńcu ! Dobra dobra spokój ehh. Nosi ubrania żeby nie było najczęściej długie spodnie czarne i koszulki i luźne bluzy na wierzch, na nogach jakieś wygodne buty by mogła się poruszać bez żadnego dyskomfortu. Starczy ? No ja myślę, więcej ci mówić nie będę nie ufam ci żeby nie było !. (xD)

Historia:

Opowiada Haruka:

Wymiar Ładu, Wymiar Chaosu i Wymiar Ludzki.
Trzy wymiary ,które słyszę od najmłodszych lat, właśnie cześć jestem Haruka i teraz mam 10 lat moja mama mówi, że potrafi podróżować pomiędzy wymiarami, wiesz co ? Powiedziałam mojej mamusi ,że jak będę duża to też tak będę robić. Moja mama mnie pochwaliła i powiedziała, że we mnie wierzysz. Tatuś ? Pytasz mnie o tatusia ? Ja nic o nim nie wiem, moja mama *opuszcza głowę i bawi się palcami* mi nic o nim nie mówi, ale to nic ! We dwie radzimy sobie bez niego i wiesz co lubię pływać, skakać i bawić się z innymi dziwnymi dziećmi, ale ostatnio...stało się coś dziwnego, kiedy poruszyłam rękoma *macha nimi dookoła* to woda wydostała się z ziemi i mnie ochlapała ! Przestraszyłam się i uciekłam do mamy, moja mama nie wiedziała czemu tak się stało dlatego nie wiem co robić. Boję się pytać obcych, dlatego próbuje sama to rozwikłać, ale to trudne, jak się nie ma zaufania do obcych.
-Mamo, mamo patrz co zrobiłam !
Powiedziała radośnie dziewczynka, kiedy mama przyszła dziewczynka miała w rączkach nieudolnie zrobionego misia.
-Jest śliczny, ale popatrz poprawimy go.
Powiedziała mamusia i dzięki niej misio wyglądał dużo ładniej a w dodatku śliczniej, mamusia dodała wstążkę na szyj i oczka.
- Jest cudowny !
Wykrzyknęła wesoło i mocno przytuliła do siebie misia. Była szczęśliwa, że mama jej pomogła ,a w dodatku miała misia, co prawda pierwszego, dlatego będzie o niego bardzo dbać.

Po paru latach..
Dziewczynka, wróć nie dziewczynka a już dziewczyna , w końcu już miała 16 lat. Mimo ,że mijały lata dziewczyna nie pytała o ojca, stwierdziła, że to nie jest potrzebne we dwie bardzo dobrze sobie radzą, a w dodatku mama akurat strzygła jej włosy i nie mogła się ruszać. Mama Haruki Chi nie była profesjonalną fryzjerką lecz po paru latach nauczyła się strzyc na tyle by ostrzyc własną córkę, nie musiały wydawać dodatkowych pieniędzy, ale wiodło im się dobrze, mama chodziła na misje o których Haruka nie wiedziała co prawda nawet nie wpadła zapytać skąd maja pieniądze, nie lubiła być wścibska w niektórych sprawach więc po prostu wolała zamilknąć.

Opowiada Chi: Parę lat wcześniej

-Kochanie muszę iść naprawdę .
Powiedziała mama łagodnym tonem właśnie zbliżała się 22 w nocy a Haruka miała zaledwie 14 lat.
-Ale wrócisz ? Tak ? tak jak zawsze ?
Spytała spokojnym głosem i mocno przytuliła się do mamusi.
-Tak kochanie ,śpij . Jak się obudzisz będę już w domku.
Po tych słowach mama pocałowała Harukę w czoło i założyła płacz czarny jak otchłań i założyła kaptur. Pomachała córce i zniknęła za drzwiami, a Haruka grzecznie poszła spać.
-Spóźniłaś się.
Odpowiedział męski głos niedaleko kobiety.
-Wybacz, córka.
Odpowiedziała cicho, mężczyzna również był zakapturzony, lecz dobrze zbudowany, lecz jako, że mając kaptury nie widzieli swych twarzy. mimo ,że to podejrzane to był jej wspólnik do pracy.
-Gdzie tym razem ?
Spytała kobieta i zaczęła biec przed siebie, płacz  i kaptur były zrobione z dobrego materiału dlatego mimo biegu kaptur nie spadał z jej twarzy.
-Wymiar Ludzki.
Odpowiedział mężczyzna, nie minęła chwila a oboje pojawili się w danym wymiarze, dostała kawałek papieru od mężczyzny i przeczytała go "Pomóż mu" pisało na liściku. Ich praca nie była trudna głównie opierała się na pomaganiu innych, a że Chi miała córkę, jej praca była nocą by w dzień mogła pobyć z córką, wiedziała, że jest ryzyko w tej pracy, ale mimo to kontynuowała je , bo kochała córkę i chciała ją chronić za każdą cenę, przecież to jej oczko w głowie.
Zadanie było banalne pomóc jakimś staruszkowi by osuszyć drewno rozwiesić pranie i  w pracach domowych. Zadanie łatwe, ale i takie są potrzebne. Po takiej prostej robocie nachodziły te trudniejsze, co prawda nie chodziło tutaj już o pomoce w domach tylko o zabijanie, Chi nigdy nie lubiła tego, ze musi to robić, ale przecież ściganie przestępców i łapanie ich to też ważna praca. Chodzi tu o dwie ważne sprawy, a raczej pracę, kiedy sprawca przyzna Siudo danego czynu jest stawiany przed sądem a potem pod oko podróżnika jak wiadomo nie byle jakiego. Doświadczonego  i już długiego stażu w tym zawodzie.
Chi nie zabijała jako tako tylko patrzyła jak robi to jej wspólnik, po zrobionej pracy dostawali wynagrodzenie, kiedy tak się stało oboje rozchodzili się Chi wracała do córki a wspólnik najczęściej przechodził do innego wymiaru i tyle się widzieli.

Opowiada Haruka : Najnowsze czasy

To był dzień jej 18 urodziny, nie denerwowała się , bo nie miała czym. Zamiast tego poszła na polanę, usiadła na ziemi i bawiła się ..wodą, a raczej wodą, która wydostawała się z gleby, nie była w tym dobra wystarczyło jej tyle by ugasić pragnienie, dla jej samej to wystarczało Az nad to, mama wiedział, a co potrafi, a innym się nie chwaliła no bo po co ? Obrzucili by błotem, albo powiedzieli by coś nietaktownego, dziewczyna była mila i uśmiechnięta, ale dla obcych bywała cicha i tajemnicza, nie lubiła rozmawiać z obcymi, ale kiedy nie miała wyboru robiła to, co prawda utrzymywała odpowiednią odległość między sobą, a nieznajomym.
Teraz nie rozmawiała z nikim a siedziała na trawie i próbowała jak najdłużej utrzymać wodę jako żywiołu nigdy tak nie robiła, ale zawsze warto spróbować takiej metody. Co prawd nie minęła minuta woda spadła na ziemię, dziewczyna westchnęła cicho po czym wstała i skierowała się do swojego domu weszła do salonu i spojrzała zaskoczona na mamę, która czekała  już z tortem i sporą paczką.
-Wszystkiego Najlepszego kochanie.
Powiedziała łagodnie, Haruka podeszła do mamy i spojrzała na obie rzeczy.
-Dziękuję mamo.
Powiedziała cicho, obie usiadły na ziemi, dziewczyna zgasiła świeczkę  i nałożyły sobie po kawałku ciasta . Kiedy zjadły mama wręczyła córce paczkę.
-To dla mnie ?
Spytała zdziwiona i wzięła paczkę nie pewnie.
-Ja tutaj nikogo innego nie widzę.
Zażartowała mama i kiwnęła głową na zgodę. Dziewczyn nieco drżącymi rękoma otworzyła paczkę i otworzyła szeroko oczy.
-To jest…
Wzięła do ręki materiał i spojrzała na mamę a ta jedynie uśmiechnęła się łagodnie i kiwnęła głową.
-Kolor otchłani.
Dokończyła za Harukę Mama , a dziewczyna wyjęła z opakowania długi czarny płacz i założyła go, sięgał jej do kostek, taki sam ma mama.
-To jest twoje ?
Spytała zdziwiona, lecz mama zaprzeczyła, wstała i po prostu mocno utuliła córkę. Dziewczyna wtuliła się  i po chwili usłyszała dziwny dźwięk, puściła mamę i kucnęła wzięła do ręki ..miecz.
-To miecz.
Powiedziała zaskoczona i wyjęła go z pochwy.
-Tak to wakazashi rodzaj krótszej katany.
Wytłumaczyła mama i uśmiechnęła się szeroko. Dziewczyna schowała miecz i mocno utuliła mamę, teraz mogła ruszać w swoją własną przygodę. A wszystko to dzięki mamie, której to wszystko zawdzięcza. Wszystko się zaczęło w mieście Erden dlatego z tamtego miejsca ruszy dalej w wielką nieznaną podróż.

Zdolności:
- Powietrze Podstawowy
- Elektryczność Podstawowy

Ekwipunek:
- Płaszcz
- Torba na ramię
- Wakazashi około 90 cm

-Siła fizyczna: Amator
-Zręczność: słąby
-Inteligencja: Amator
-Kontrola aury: Normalny
-Walka bronią: Normalny



Ostatnio zmieniony przez Aria Umari dnia Pon Gru 23, 2013 10:16 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Tano
Administrator
Tano


Liczba postów : 151
Data przyłączenia : 12/01/2013

Moja Postać
Rasa: Yukanin
Wiek postaci: 17lat
Ranga:

Aria Umari Empty
PisanieTemat: Re: Aria Umari   Aria Umari Icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 5:08 pm

"-Jest śliny" - o co chodzi?
przed a przecinek. Tak to trochę długie te zdania, ale mniejsza z tym.
Popraw, a tak to masz akcepta
Powrót do góry Go down
 
Aria Umari
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Regulamin :: Księga Postaci-
Skocz do: